Вибачте, 22.10 Fairo не буде працювати з 20:00-21:00 через технічні роботи у додатку.
Чи Fairo для тебе? Пиши у чат чи дзвони 0800 500 033

Не витрачайте час на діловодство

Навіть досвідчені профі можуть звернутись по допомогу, коли йдеться про фріланс-фінанси  та спрощення діловодства ФОП3.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Загубились у таблицях, звітах та додатках?

Професіонали змінюються, тож інструменти, які вони використовують — також. Fairo робить рахунки, бухгалтерію, та податкову звітність простими — такими, якими вони мають бути.

Отримуйте оплату швидше

Коли працюєш сам на себе, кожна хвилина  —  це гроші. Тож навіщо витрачати час на рахунки? Надсилайте  рахунки за секунди, зберігайте дані клієнтів, та виставляйте дедлайни оплат. Ви відслідкуємо платіж та надішлемо вам сповіщення миттєво.

Керуйте бухгалтерією де завгодно

Бухгалтерські книги доведуть до відчаю кого завгодно, а особливо — якщо ви фрілансер і вам потрібно встигнути мільйон речей. Автоматизуйте ведення книг ФОП3 синхронізувавши їх з рахунками, тож ваші книги завжди в порядку, а ви маєте спокій.

Незабаром!

Упорядкуйте податкову звітність ФОП3

Витрачайте на подачу звітів хвилини, а не дні. Більше жодного заповнення вручну та стосів паперу — ми підрахуємо, скільки ви повинні сплатити від доходу, надішлемо нагадування про строки виплат, і автоматично заповнимо формуляри.

Fairo – справді чудовий додаток, що робить життя простішим, особливо, якщо рахунки і всі ці бухгалтерські штуки – це не твоє. Відтепер я готую усі рахунки інтуїтивно за кілька кліків. Мені більше не потрібно звертатись до бухгалтера щоразу, коли я хочу внести правки. Безперечно, Fairo надовго оселився у моєму смартфоні.
Олексій Солоненко

Як Fairo допомагає фрілансерам досягати нових висот

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.