Звітність і податки ФОП 3 групи за другий квартал 2021 року

Літо, сонце, пляж, податки... Стоп, що? Податки? З початком липня розпочався  період для сплати податків за 2-ий квартал. Перегляньте чи ви нічого не пропустили.

Податкова декларація за перше півріччя 2021 року

Дедлайн: 9 серпня 2021 року

У податкова декларації відображається зароблена підприємцем сума за звітний період (сума розраховується накопичувально з початку року), а також суму сплачених податків. Задекларована сума є підставою та обов'язком до сплати єдиного податку для усіх ФОП 3 групи.

Сплата ЄП за другий квартал 2021 року

Дедлайн: 19 серпня 2021 року

Єдиний податок чи ЄП — це податок що сплачують усі ФОП, що вибрали для себе спрощену систему оподаткування. Платники ЄП, до якої б групи вони не належали, повинні вести розрахунки за товари, послуги чи виконані роботи в грошовій готівковій або безготівковій формах. Згідно пункту 291.6 статті 291 «Загальні положення» щодо спрощеної системи оподаткування» Податкового кодексу України.

Сплата ЄСВ за другий квартал 2021 року

Дедлайн: 20 липня 2021 року

Єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (чи ЄСВ) — це консолідований страховий внесок в Україні, збір якого здійснюється в системі загальнообов'язкового державного страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі.

Як подати звіт з Fairo за кілька хвилин

Ви впевнені що ви встигаєте сплатити усі податки і подати декларацію? Без паніки. З додатком Fairo ви можете встигнути зробити усе прямо з свого смартфону. Усі фінанси, звіти, і декларації у вас в кишені. Простіше не буває!

Підказка: Отримували кошти на рахунок іншого банку у першому та другому кварталі 2021 року? Без проблем.

  • Просто додайте транзакції вручну (лише дати та суми) у розділі “Бухгалтерія” (нижнє меню додаткуМій бізнес→Бухгалтерія)
  • Якщо це суми у іноземній валюті, додаток сам конвертує у гривні (за курсом НБУ на дату надходження платежу) та безпомилково обчислить суму податку.
  • Після цього, просто вкажіть раніше задекларовану суму податку (за перший квартал 2021), і додаток сам обчислить усе що потрібно.
  • Перевірте усе, підпишіть звіт своїм кодом входу і надішліть свій звіт.
  • Протягом доби ви отримаєте сповіщення про результат розгляду від податкової служби. Так, ось так просто :)