Які види бізнесу можуть отримати допомогу від держави: нюанси та особливості

Загальний обсяг допомоги за рахунок коштів державного бюджету становить 8000 грн. При цьому дана виплата є одноразовою для тих, хто підпадає під критерії. Крім цього, особа може претендувати на допомогу за кошти міського бюджету, проте це залежить від рішення органів місцевого самоврядування.


Який алгоритм отримання допомоги?


Фінансову виплату можна “замовити” через сервіс “Дія” як із вашого мобільного пристрою, так і на офіційному сайті. Заява формується автоматично у відповідності до даних, які ви вносите. Для того, щоб заповнити цю заяву, вам необхідно:

  1. Обрати розділ “Послуги”;
  2. Після цього – натисніть “Отримати допомогу” (в додатку) або “Одноразова допомога ФОП та найманим працівникам” (на сайті).
  3. Заповніть у формі всю необхідну інформацію. Головне – це підтвердження свого поточного місця роботи та грошового рахунку IBAN, на який буде здійснена транзакція коштів.


Подача заяв на отримання фінансової допомоги розпочалась з 19 квітня! Тому не гайте часу! А Fairo завжди повідомлятиме вас про свіжі новини та триматиме в курсі, щоб залишалися на плаву! Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у соцмережах: Facebook; Instagram; Telegram.