Як зареєструвати ФОП онлайн в Україні у 2022 році

Реєстрація ФОП онлайн через сервіс Дія

Головна перевага даного способу — швидкість та зручність для користувача і майбутнього ФОПу (фізичної особи підприємця). Як зареєструвати ФОП через “Дію”:

  • Авторизуйтесь на порталі Дія, використовуючи свій електронний підпис;
  • Заповніть онлайн-заяву з метою отримання послуги;
  • Коли ви заповните заяву повністю, вона одразу надійде до місця вашої реєстрації;
  • При обранні спрощеної форми оподаткування (тобто за єдиним податком), ваші дані теж автоматично надійдуть до податкового органу згідно з вашим місцем реєстрації;
  • Водночас ви можете подати заяву на реєстрацію платником податку на додану вартість.


Підтвердження вашої реєстрації в якості ФОП має надійти в інтервалі 1-3 діб. Статус розгляду заяви ви можете спостерігати у вашому особистому кабінеті;

Після підтвердження вашої реєстрації в якості ФОП, ви можете отримати витяг з Єдиного державного реєстру за посиланням, яке буде доступне у вашому особистому кабінеті.

Реєстрація ФОП онлайн через «Онлайн-будинок юстиції»

Особисто подати документи для державної реєстрації фізичної особи підприємцем в електронній формі через персональний кабінет «Онлайн-будинку юстиції». Звісно, це теж безкоштовно.Розгляд документів, поданих для державної реєстрації здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Виписку з ЄДР можна завантажити у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції» або скориставшись пошуком у розділі «Інформація з реєстрів», а також – за допомоги онлайн-сервісу отримання відомостей із ЄДР.

Ми у Fairo віримо, що запропоновані методи реєстрації ФОП неодмінно стануть у пригоді майбутнім підприємцям. Реєстрація ФОП онлайн має на сьогоднішній день значні переваги і користується попитом завдяки швидкості та зручності.