Як українці відкривають бізнес у 2022?

З початком повномасштабного вторгнення багато людей згорнуло бізнес та закрили свої ФОП, інші навпаки сміливо відкрились назустріч як ризикам так і можливостям. 51000 нових підприємств, саме така кількість людей наважилась вести бізнес під час війни і таким чином підтримувати економіку та наближати нашу перемогу.

Які КВЕДи ФОП найпопулярніші у 2022?

Порівнюючи дані по новим ФОПам у лютому та у червні 2022, можна спостерігати зростання популярності торгівлі як основного виду діяльності. За статистикою Опендатабот КВЕД «Роздрібна торгівля» став найпопулярнішим видом діяльності для нововідкритих ФОПів. Підприємства котрі спеціалізуються на роздрібній та оптовій торгівлі склали більш як третину (37%) від ФОПів що розпочали діяльність у 2022. Комп'ютерне програмування опинилось на другому місці (15,8%), оптова торгівля - 10,7% і забезпечення стравами та напоями склало 8% нових бізнесів в Україні.

Де реєструються нові ФОПи?

У червні у Львові було зареєстровано 45% всіх нових ФОП, в Києві 40%, Харків посів почесне третє місце - 25%. нових бізнесів зареєстрованих в Україні

Fairo для сміливих

Якщо відкрили ФОП і бажаєте зекономити час та гроші на ведення бухгалтерського обліку та податкової звітності, завантажте Fairo, єдиний мультифункціональний додаток для ФОП в Україні. Інвойси, бухгалтерія, банкінг та податки у кілька кліків з мобільного. Сплачуйте лише за банківські послуги, якими користуєтесь, без щомісячної плати.