Вийти з тіні: новий законопроект для фрілансерів

18 липня Верховна Рада прийняла законопроєкт №5161, який напряму стосується всіх українських фрилансерів. Він регулює питання нестандартних форм зайнятості для фахівців, які виконують роботу на непостійній основі, і пропонує нову форму трудових відносин. На момент публікації (3.08.2022) законопроект все ще очікує на підпис Президента і не вступив у дію.

Навіщо Україні цей законопроєкт і які переваги він дасть фрилансерам?

Реалії ринку праці такі: кожен/-на п’ятий/-а українець/-ка не декларує трудові відносини з роботодавцем. У кращому випадку вони укладають цивільно-правові угоди про виконання робіт.

Завдання нового закону – «витягнути» таких фахівців із тіні й оформлювати їх відповідно до законодавства про працю.

Це необхідний крок для держави, бо потенційно більше людей будуть офіційно працевлаштовані. А це значить стабільне надходження коштів до державного бюджету та соціальних фондів у вигляді податків, забезпечення соціальних потреб громадян України та створення сприятливого середовища для розвитку економіки.

Офіційне працевлаштування дає фрилансерам соціальні гарантії – належний режим роботи, прийняття на роботу та звільнення, час відпочинку, виплати заробітної плати, соціальне страхування, відпустка та лікарняні.

Трудовий договір з нефіксованим робочим часом

Новий закон пропонує особливу форму трудового договору — з нефіксованим робочим часом. В його межах фрилансер має працювати виключно, коли у роботодавця є завдання. Та договір не дає гарантій, що він буде надавати роботу виконавцю постійно.

Укладати такі договори фрилансер може необмежено: роботодавець не має права забороняти працівникові мати трудові відносини на аналогічних умовах з іншими.    

У подібному договорі обов’язково мають бути зазначені:

  • спосіб та строк повідомлення фрилансера про наявність роботи;
  • спосіб та строк повідомлення від фрилансера про готовність приступити до роботи;
  • базові години та дні, в які фахівець може працювати.

Якщо роботодавець вимагатиме виконання роботи у дні чи години, не зазначені в договорі, чи повідомить про наявність роботи не у заздалегідь визначені терміни, фрилансер матиме право відмовитися від її виконання.

Згідно із законом кількість робочих годин фрилансера не може бути більша ніж 40 годин на тиждень, а кількість днів — не більша за шість на тиждень.

Мінімум, який спеціаліст має відпрацювати протягом календарного місяця – 32 години. А якщо фрилансер працював менше, то йому все одно мають виплатити заробітну плату за 32 години.  

Ми у Fairo робимо все, щоб ведення ФОП, бухгалтерія, інвойси, звітність та сплата податків були для вас швидкими, автоматизованими та максимально спрощеними. Завантажуйте Fairo тут:

Google Play

App Store

Вперше опубліковано: https://bit.ua/2022/07/rozyasnennya-novogo-zakonoproyektu-pro-frylans/