Ваша наступна піца — за наш рахунок! Fairo дарує бонус у розмірі 300 UAH за відкриття банківського рахунку 🤑

Додаток Fairo розпочав роботу  трохи більше року тому з обіцянкою допомогти фрілансерам керувати своїми фінансами легше. В першу чергу, ми запровадили виставлення рахунків, автоматизовану бухгалтерію та звітування про податки — все в одному додатку! Відтоді понад 30 000 фрілансерів обрали Fairo замість звичайних бухгалтерів — непогано для першого року.

А далі, трапилось важливе: навесні ми запустили банкінг. Тепер ви можете створити рахунок-фактуру безпосередньо в додатку Fairo, надіслати його своєму клієнту та отримати оплату за роботу прямо на свій бізнес рахунок Fairo. Наш зручний додаток дбає про ведення бухгалтерії, а також автоматично обчислює ваші податки. Тому ви завжди в курсі скільки податків потрібно сплатити. Коли почнеться податковий сезон, просто сплатіть усе в 1 клік.

Як на рахунок шопінгу? Перекиньте гроші з вашого бізнес рахунку в Fairo на свій приватний рахунок та витрачайте їх як заманеться, використовуючи свою віртуальну картку. Якщо ви хочете  фізичну пластикову картку — просто замовте її, це безкоштовно.

А тепер — ще більше гарних новин! Від сьогодні, якщо ви відкриєте бізнес рахунок Fairo, ви отримаєте вітальний бонус у розмірі 300 UAH. Зручно, чи не так?

Зауважте, ця пропозиція буде діяти лише певний час для обмеженої кількості клієнтів. Тож поспішайте отримати свій бонус сьогодні.

Вже маєте відкритий рахунок? Бажаєте запросити своїх друзів у Fairo? Трошки зачекайте, ми скоро запустимо нашу реферальну програму, аби ви могли отримати бонус за кожного друга, який відкриє рахунок у нас.

Залишайтесь з нами, адже  попереду ще багато хороших новин!