Топ-5 фільмів на реальних подіях про гроші та світ фінансів

Ми віримо, що гроші мають бути засобом, а не метою, і мають слугувати вашим найбожевільнішим мріям, здоров’ю та добробуту людей у вашій спільноті. Тому ми підготували підбірку з топ-5 фільмів, які надихають нас

1. В гонитві за щастям

Надихаюча історія про те, що ми здатні на неймовірні речі заради щастя своїх близьких. Біографічний фільм на реальних подіях, номінант на отримання Оскара за найкращу чоловічу роль (головну роль зіграв Вілл Сміт) розповідає про батька одинака, який робить усе для того, щоб пройшовши безліч перешкод, таки змінити своє життя. Цікаво, що реальний герой цієї історії Кріс Гарднер навіть був присутній на знімальному майданчику і консультував акторів.

2.Вовк з Волл Стріт

Фільм "Вовк з Волл Стріт" розповідає нам про одного з найвідоміших брокерів Волл Стріт, Джордана Белфорта, який заробляє, виманюючи мільйони з кишень інвесторів. Історія починається з невеликої брокерської компанії на Волл Стріт, де біржовий посередник вправляється в методах продажу. Після значного падіння ринку він втрачає роботу і переходить працювати в малий бізнес, що приносить копійки. Згодом він засновує власну фірму Stratton Oakmont, де починає продавати акції зі неабиякою хитрістю. Джордан розбудовує власну бізнес-імперію, видаючи себе за досвідченого підприємця та навчаючи своїх працівників ефективним методам продажу. Незабаром він стає одним з головних гравців Волл Стріт, але незабаром стикається з темною стороною успіху, стираючи етичні межі свого життя і потрапляючи у світ злочинності та корупції.

3. Джой

Хтось з вас колись мріяв про чудо-швабру? Джой — дівчина, яка вирішує започаткувати власну бізнес-династію та очолює її. В основі фільму — розповідь матері-одиначки Джой Мангано, яка винайшла чудо-швабру з самовіджимом. Фільм на реальних подіях не залишить вас байдужими до ентузіазму та натхнення справжньої винахідниці. Тепер, кожного разу коли ви забажаєте прибрати чи задумайтесь над дизайном звичних хатніх речей, ви можете згадувати історію Джой.

4.Засновник

Кожен з нас хоч раз брав собі картоплю фрі чи чизбургер в McDonalds, чи не так? А ви хоч раз задумувались, яка історія стоїть за цим так добре відомим нам брендом. Фільм на реальних подіях “Засновник” розповідає справжню історію Рея Крока та братів Річарда та Моріс Мак-Дональдів. У далекому 1952ому, комівояжер зупиняється біля (на перший погляд) звичайнісінької придорожньої кафешки. Після того, як він проводить кілька хвилин спостерігаючи за чергою за бургерами і за обслуговуванням клієнтів, він купує бургер і собі. В захваті від сервісу в нього з'являється сенсаційна думка: перетворити цю забігайлівку на загальнонаціональний бренд — «Макдональдз».

Важливо: після перегляду фільму вам, ймовірно, забажається скуштувати бургер. Тож ми радимо вам не зловживати фаст-фудом, і бажаємо вам піклуватись про своє здоров’я та харчування.

5.Гра на пониження

Блискучий фільм про кризу 2007 року  у США, знятий у доволі нестандартній манері. Режисер використовує різні прийоми для того, щоб посилити напругу фільму, під час перегляду ви можете відчувати різні емоції адже оповідач виявляється ненадійним, а хронологія фільму стрибає. Операторська зйомка витримана у стилістиці любительської камери додає фільму реалістичності. Та найкраще — це образи головних героїв, далекі від ідеалу, але живі, суперечливі та яскраві.


Незалежно від того, чи ви лише розпочали свою кар’єру чи перебуваєте десь на середині, ми бажаємо вам любити свою роботу і приділяти час важливим справам та людям. А ми можемо розібратись з нудними рахунками, бухгалтерією та податками. Але це не все, ми також даруємо гроші! Прямо зараз ви отримаєте 300 UAH лише за відкриття рахунку у Fairo, а зовсім скоро ми запускаємо реферальну програму! Не пропустіть важливих новин та підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах: Facebook; Instagram; Telegram.