Онлайн-зустріч з податковим експертом партнером

Так, це правда: професійний податковий експерт готовий відповісти на всі ваші запитання.

Маєте загальні запитання щодо ФОП 1/2/3, поточного податкового звітного періоду* чи інші питання у сфері бухгалтерії? Однак, самостійно шукати консультанта, призначати зустріч з ним це складно і точно не цікаво… Тож ми у Fairo вже все владнали для вас!

Починаючи з цього моменту, ви матимете можливість забронювати особисту онлайн-зустріч на 30 хвилин з податковим експертом-партнером, який допоможе вам з питаннями податків. І, як завжди, це безкоштовно для всіх наших клієнтів з відкритими банківськими рахунками.

Що потрібно зробити, щоб отримати особисту онлайн-зустріч?

  • У додатку Fairo відкрийте чат (знаходиться в налаштуваннях).
  • Напишіть нашій чудовій команді підтримки клієнтів, що ви бажаєте забронювати онлайн-зустріч з партнером-податковим експертом.
  • Вони уточнять доступні часові проміжки з партнером-експертом, і ви зможете обрати час, який вам найбільше підходить.
  • Консультація відбудеться онлайн через запрошення у google meet, яке вам буде надано
  • Підготуйте усі ваші запитання до сесії. 🤓

Ви можете будь-коли скористатися допомогою податкового експерта-партнера, але пам’ятайте, що ми надаємо 30 хвилин безкоштовно лише один раз для кожного клієнта.

Важливо: у вас є ще один тиждень (до 9 лютого), аби подати звіт з ЄП та ЄСВ. Якщо ви тягнули з поданням до цього моменту, можливо, у вас є певні невирішені питання щодо вашого звіту. Якщо це так, партнер Fairo тут, щоб допомогти! Призначте онлайн-зустріч з податковим експертом безкоштовно прямо в додатку Fairo.

Якщо вам подобається ця послуга, не забудьте повідомити наc, щоб ми могли продовжувати надавати вам послуги, які ви дійсно цінуєте.

Якщо ви маєте будь-які запитання, не вагайтесь зв’язатися з нашою командою підтримки клієнтів через чат у додатку зі смартфону чи прямо на нашому сайті.

І не забудьте про нашу вишеньку на торті! Цього податкового сезону, Fairo випадковим чином обере 10 клієнтів серед тих, хто подав свій звіт через Fairo, та компенсує їм суму податку, до 15 000 грн!


*Зараз ви можете подати звіт через додаток Fairo, лише якщо ви ФОП 3.