Літні спогади та підсумки від Fairo

Довгі літні вечори підійшли до кінця, тож настав час дістати своє улюблене пальто та рукавички на зиму. І поки ви влаштовуєтесь затишно провести вечір біля теплого каміну, давайте озирнемося на все, що ми у Fairo зробили цього літа. Горнятко гарячого шоколаду не буде зайвим!

10-хвилинна реєстрація у Fairo з Дією

Економія часу та відсутність стресу — найважливіші пріоритети та цінності нашого додатку. Ось чому ми раді представити нову можливість реєстрації для наших клієнтів за допомогою сервісу Дія. Тепер, якщо ви вже зареєстровані в Дії, ви можете легко відкрити свій рахунок у Fairo без відеодзвінка з банку. Сканування або показ документів також не потрібні. Подивіться, як це легко крок за кроком тут

Гроші в студію! Fairo дарує вам 300 UAH за кожного друга, який відкриє рахунок за вашим запрошенням

Дружити вигідно. У цьому випадку більше, ніж будь-коли. Відкрийте свій список контактів, і ми пояснимо, як ви і ваш друг можете отримати 300 UAH. Більше деталей про це (тут). Що в цьому найкраще? Використання вашого реферального коду необмежене. Поширюйте код і діліться добром.

Найкращий курс обміну валют на ринку!

Кожного понеділка та середи з 12:00-14:00 ви зможете торгувати за курсами міжбанку, це 2 години без жодних лімітів по обсягу. Ринкові курси обміну доступні 24/7/365. Єдиний фінансовий додаток в Україні що пропонує Щасливі Години обміну валют, які подарують вам посмішку! Дізнайтесь більше тут.

А ще, тепер ви можете:

  • Створювати інвойс прямо у головному меню Fairo 
  • Ніколи не забувати про дедлайни податкових платежів завдяки нагадуванням прямо на головному екрані
  • Cплачувати податки використовуючи біометрію.