Річні підсумки 2021 від Fairo

Ми постійно створюємо нове, але й згадуємо минуле для того, щоб краще розуміти дійсність і наше життя у Fairo. Вмощуємось зручно та смакуємо глінтвейн:

Банківські рахунки від Fairo

З весни 2021 усі клієнти під час реєстрації  додатку отримують банківські рахунки (ФОП та особистий) для того щоб зручно керувати своїми коштами. Відповідно, усі функції працюють злагоджено. Ви можете виставляти рахунки, вести бухгалтерію, платити податки та витрачати кошти користуючись ФОП та приватним рахунком Fairo просто зі свого мобільного. 

Щасливі години обміну $  та

Двічі на тиждень в обмін валюти за курсом міжбанку! Радіємо, що вам вдалося скористатися кращим курсом на ринку і не витрачати час та зусилля на його пошуки. А найкраще у цьому всьому те, що готівку можна було знімати зі своїх Fairo карток без жодних комісій, тож ми тішимось, що зекономили для вас і час, і гроші, і зробили ваше життя трішки простішим і приємнішим. 

Інтеграція з Дією

Більше ніякої довготривалої верифікації, хух! Для вашої зручності ми співпрацюємо з Дією і підтвердження особи відбувається просто блискавично. Адже свобода розпоряджатись своїм часом  —  це наша з вами спільна цінність.


Пригадуючи рік, щоб порадіти разом нашим спільним досягненням, ми вже думаємо про наші плани на 2022, попереду багато пригод!