Податкова Звітність з Fairo

Якщо ви ведете свій бізнес, ви, мабуть, не раз задумувались про те, що делегування функції обліку ФОП 3  — це рівняння з багатьма невідомими. З одного боку, заповнення заплутаних звітів, надсилання їх та, що найсумніше, їх перероблення не варте вашого часу та енергії. З іншого боку, чи раціонально платити бухгалтеру щомісяця  за підрахунок та сплату двох видів виплат раз на квартал, які ви повинні сплачувати як ФОП 3-ї групи, неплатник ПДВ.

Додаток Fairo створений для того, щоб позбавити вас сумнівів та марного витрачання часу та грошей. Розумний додаток Fairo підрахує суму податку, що ви маєте сплатити, заповнить за вас звіт та надасть усю необхідну інформацію для сплати онлайн. Але усе по черзі! :) Отже,

1-ший  сюрприз. Попередньо заповнені податкові звіти!

Більше ніяких паперів,заповнення вручну та нервів через помилки чи одруківки! Податкові звіти автоматично заповнюються на основі інформації про вашу ліцензію ФОП та даних фіскальної служби, до якої ви подаєте та сплачуєте звіти. Видихніть, все буде добре!

Якщо ви вже використовуєте Fairo бухгалтерію, це ще простіше! Ваші суми податку ФОП 3 будуть просто додані автоматично.

Якщо ні,  не страшно - просто додайте до звіту ваші податкові суми самостійно. Тож тепер жодних проблем з тим як заповнити податкову декларацію


2-а радість. Тепер ви знаєте,  як відправити декларацію в електронному вигляді.

Підпишіть та надішліть податкові звіти за лічені секунди. Ви можете підписувати свої звіти сертифікованим Е-підписом (ЕЦП). Він також захищений вашим персональним PIN-кодом для додаткової безпеки.

3-ій солодкий  бонус. Вичерпна інформація про податки і те, як вести бухгалтерію ФОП 3-ї групи.

Усі ваші податки як на долоні. Ви чітко бачите, що вже сплатили, скільки має бути сплачено у майбутньому та у які терміни. Тож ви спокійні та впевнені у майбутньому і можете розвивати свій бізнес, більше відпочивати та проводити час з близькими.

4-а, але далеко не остання фішка!Актуальна інформація про сплату податків.

Тепер ви впевнені, що податкові сплати завжди здійснюються на правильний рахунок, а усі найменування відповідних податкових органів актуальні та вірні. Ура! Вам не потрібно щоразу витрачати час на пошук правильних реквізитів, коли ви подаєте чи сплачуєте звіти.

Це усе? Ні, ми працюємо над можливістю додати функції сплати ЄСВ, другого обов’язково виду виплат для ФОП 3. Тож слідкуйте за нашими оновленнями та розповідайте про нас друзям! Попереду ще багато пригод!

Вмикайте відео та переконайтесь як усе просто!