Остерігайтесь шахрайства

Кількість випадків перенаправлення на шахрайські сайти та викрадення фінансових даних зростає! Нижче представлені прості поради, які допоможуть вам виявити факт шахрайства і уникнути його:

Електронні листи та SMS:

  • Fairo не здійснює розсилок електронних листів і SMS повідомлень з пропозиціями взяти участь в розіграші призів і не робить запитів на переказ грошових коштів. Якщо ви отримали подібні електронні листи або смс-повідомлення, не відкривайте їх та не переходьте за вказаними в них посиланнями.
  • Перевіряйте автентичність відправника - вся кореспонденція Fairo може бути відправлена тільки з наступних адрес: info@sf.fairo.com.ua або noreply@sf.fairo.com.ua

Web-сайти:

  • Якщо ви були перенаправлені на будь-який сайт або додаток за посиланням з листа - переконайтеся в автентичності сайту. Перевірте URL - чи дійсно вас було перенаправлено на потрібний сайт. Наприклад, URL офіційного сайту Fairo https://www.fairo.com.ua/. Також переконайтесь, що ви використовуєте безпечний протокол комунікації - на початку URL буде вказано «https://», а не «http://».
  • Зверніть увагу, чи відповідають надані вами дані цілям обробки. Fairo ніколи не запитує надання банківських даних, не призначених для сторонніх осіб (CVV-код, пін-код картки і т.п.)

Ви можете повідомити про підозрілі листи, текстові повідомлення або дзвінки в службу підтримки клієнтів Fairo за адресою support@fairo.com, по телефону 0800500033 або скористатись онлайн чатом на нашому сайті www.fairo.com.ua.