Корисні звички та ефективний тайм менеджмент для роботи вдома

Ви стали фрілансером, щоб керувати своїм життям, встановити власний графік і визначити власні цілі. Але насправді це не завжди легко, і бувають дні, коли ви можете просто ходити колами цілий день і відчувати, що нічого не вдалося зробити. На щастя, є кілька речей, які ви можете робити щодня, щоб підвищити свою продуктивність, зменшити стрес та заощадити час, щоб ви могли проводити більшу частину дня, заробляючи та розвиваючи свій бізнес.

Створіть список справ

Трохи планування заощадить вам багато часу. Наприкінці кожного дня корисно думати про те, що потрібно зробити наступного дня. Складіть список і визначте пріоритети своїх завдань. Не існує правильного чи неправильного способу скласти список справ, всі ми працюємо по-різному. Якщо ви раніше вже складали такі списки, однак не змогли виконати усі справи зі списку, спробуйте правило 1-3-5 (1 велика справа, 3 середні справи та 5 дрібних справ) або правило 3+2 (3 основні справи та 2 маленьких). Хтось любить братись за великі проекти вранці, а хтось знає, що він недостатньо прокинувся, щоб впоратися зі складною роботою до обіду. Створивши ефективний список, який підходить саме вам, і дотримуючись його, ви будете максимально використовувати свій робочий час і насолоджуватись успіхом щодня.

Слідкуйте за своїми фінансами

Вочевидь ви працюєте на фрілансі не тому, що бухгалтерія була вашою мрією життя, але це необхідний і надзвичайно важливий аспект підприємництва. Якщо відкласти підрахунки на кінець місяця через страх загубитись у паперах, це лише призведе до більшої кількості роботи та тонн стресу. Використовуйте Fairo, щоб керувати своїми фінансами без клопотів. Fairo зберігає дані про ваших клієнтів, автоматично формує професійні рахунки-фактури, відстежує строки сплати рахунків та платежі, а також безкоштовно подає податкову звітність в одному додатку на вашому смартфоні. Нехай Fairo подбає про все для вас, щоб у вас було більше часу і на роботу, і на розваги.

Слідкуйте за потенційними клієнтами

На жаль, життя фрілансера вимагає постійного пошуку майбутньої роботи. Це виснажливе і моторошне завдання, але включення його у ваш щоденний ритм життя того варте. Приділіть час на те, щоб відповісти на електронні листи, відповісти на телефонні дзвінки, підключити базу клієнтів та переглянути сайти, де розміщують вакансії та публікують нові проекти. Вам не потрібно робити всі ці справи щодня, але регулярна перевірка всіх можливих потенційних можливостей зробить робочий процес стабільним і зменшить стрес.

Постійно навчайтесь

Якщо ви не навчаєтесь – ви не розвиваєтесь, як і ваш бізнес. Поміркуйте над сферами, у яких вам варто вдосконалюватись або навичками, необхідними для розширення бізнесу, і приділяйте трохи часу, працюючи над собою щодня. Прочитайте статтю у своїй галузі або пройдіть онлайн-курс. Таким чином, покращення знань та навичок у своїй галузі додасть впевненості у собі та натхнення.

Дбайте про здоров'я

Знайдіть час для регулярних перерв та прийомів їжі. Простежте, у який час доби ваша енергія починає падати, і складайте графік, щоб максимізувати свою ефективність. Наприклад, заняття фізичними вправами в середині дня може бути чудовим способом дати розуму відпочинок. Або просто прогуляйтеся кварталом чи зробіть кілька простих розтяжок. Ви повернетесь до своєї роботи оновленими і з більшою енергією. Здоров’я вашого бізнесу залежить від вашого здоров’я, тому догляд за собою є важливим.

Встановлення хороших повсякденних звичок окупиться в довгостроковій перспективі. Кожна хвилина, яку ви витрачаєте на планування та інвестування в себе обернеться підвищенням вашої ефективності та продуктивності.