єДекларація - спрощене отримання ліцензій онлайн

Серед ФОПів є багато підприємців, які займаються різними видами бізнесу. Вочевидь, не усі є дизайнерами, копірайтерами чи програмістами. Якщо ваша сфера діяльності передбачає надання певного типу послуг, оренду приміщень та їх використання, це означає, що вам потрібно безліч дозволів. Раніше на отримання паперових ліцензій та дозвільних документів потрібно було згаяти багато часу. Тепер усе можливо отримати онлайн!

Послуга, доступна на порталі Дія,  спрощує ведення бізнесу, дозволяє зекономити час та отримати дозвіл, сертифікат, ліцензію, рішення та інші необхідні підприємцям документи без відвідання офісів департаментів. Для користування послугою необхідно мати кваліфікований електронний підпис. Ми раніше вже писали у нашому блозі про те, яким корисним є КЕП та як його отримати.

До прикладу, якщо у вас закінчився термін дії дозвільних документів  до початку воєнного стану, ви потребуєте ліцензії для ведення бізнесу, або ж були змушені змінити вид діяльності через воєнний стан і потребуєте дозвіл, ви можете отримати усі документи без відвідання департаментів, які видають дозволи. Вам потрібно лише авторизуватись на порталі Дія, заповнити коротку анкету, вказавши вид бізнесу який ви вели чи який збираєтесь вести, підписати анкету своїм КЕП та очікувати результату.

Ми підтримуємо усіх підприємців, які продовжують вести бізнес чи відкривають новий, заощаджуючи ваш час для того, щоб ви встигали більше, та віримо у перемогу України!