Топ 12 фільмів та серіалів у стилі хоррор для Хелловіну

Осінній холод так і підштовхує нас залишитись дома з кавою чи какао і налаштуватись на хвилю спокою. Хелловін вже майже на носі. Ось список фільмів жахів, які можна переглянути онлайн, не покидаючи теплого ліжечка. Менше думок про дедлайни, повідомлення, нові задачі, чи навіть податки — більше часу для себе.

 • «Чужий», Рідлі Скотт, 1979. 

Почнемо з класики. У 1979 році Рідлі Скотт дав публіці те, чого вони ще не бачили. 

 • «Сяйво», Стенлі Кубрик, 1980. 

Добре відома історія письменника Джек Торренса. За романом Стівена Кінга, звісно ж. Хто ще його не дивився?

 • «Психо», Альфред Гічкок, 1960. 

І, звісно ж, один з найлегендарніших трилерів усіх часів. До речі, роль крові у цьому фільмі виконував шоколадний сироп.

 • «Мутанти», Гільєрмо дель Торо, 1997.

Науково-фантастичний фільм жахів. До речі, Гільєрмо дель Торо тут став лише співавтором сценарію, адже стрічка створена за мотивами оповідання Дональда Аллена Волхейма.

 • «Вій», Костянтин Єршов і Георгій Кропачов, 1976.

Не очікували побачити радянський фільм у такому списку? Якраз для цього ми і вписали його сюди. До речі, для прокату стрічки в Україні було створено україномовний дубляж. Станом на 2021 рік жодної копії україномовного дубляжу ще не знайдено.

 • «Дзеркала» Александр Аж, 2008.

Додаймо хоч один фільм з двадцять першого століття. Ремейк південнокорейського фільму жахів. Але якщо оригінал — це детектив, то американський — це справжній кривавий фільм жахів.


Бонус: Топ серіалів в жанрі жахів

Фільми фільмами, але куди ж без серіалів і перегляду всього сезону за один день? Осінь, здається, створена для такого. Тут все набагато сучасніше, ніж зі списком фільмів. І так, не всі вони вже завершились, тому сміливо шукайте їх онлайн.

 • «Ганнібал» 

2013-2015 рік. 3 сезони, 39 серій. Мадс Міккельсен у ролі доктора Ганнібала Лектера. 

 • «Чорне дзеркало» 

Серіал, який ще 10 років тому став хітом. Зараз історія налічує 5 сезонів (22 серії).

 • «І Мертві підуть» 

Або «Ходячі мерці». Серіал про зомбі-апокаліпсис, і зокрема про людей, які намагаються залишитися в живих під майже постійною загрозою нападів зомбі. Виходить вже 10 років і вже складається з 11 сезонів.

 • «Привиди будинку на пагорбі» 

Наразі, лише перший сезон доступний для перегляду. Він є вільною інтерпретацією роману «Привид будинку на пагорбі» Ширлі Джексон 1959 року. Інформація про наступні сезони ще не відома. 

 • «Сімейка Аддамс»  

Ми зараз не про фільм, а оригінальний серіал, що транслювався ще у шістдесятих. Лише 2 сезони по 32 чорно-білих епізодів.  

 • І, звісно ж, «Американська Історія Жахів»

Станом на 2021 рік, «Історія» розрослась аж на 10 сезонів. Хто там тільки не засвітився — від Маколея Калкіна і до Леді Гаги.


Ніяких кошмарів через податки і штрафи

Жарти жартами, а жахи хай лишаються лише в кіно. Не забудьте сплатити податок вчасно (до 19 листопада). Наше діло нагадати і зробити ваше життя простішим. Спробуйте Fairo зараз і отримайте до 2х місяців безкоштовного користування:

Google Play

App Store