ФОПи всієї України, єднаймося!

Fairo —  додаток створений для закриття потреб простої та зручної звітності і бухгалтерії для українських фрилансерів. Ми точно знаємо, що Україна переможе, і одного дня наш застосунок буде піклуватися про податки та звіти ФОПів по всій території незалежної й суверенної країни: від Донецька до Львова, від Чернігова до Сімферополя. Наразі ж перед командою Fairo і кожним українцем стоїть інша місія: зробити все можливе, аби спинити війну росії проти України.

Вже котрий тиждень ми прокидаємося вночі від сирени,починаємо свій ранок із гортання стрічки новин з надією на краще, переживаємо за кожного українця й українку, які опинилися у зоні бойових дій. Ми дізналися, що треба робити при ракетному ударі, навчилися відрізняти справжні новини від фейків, а дехто тепер навіть вміє робити Бандера-смузі. Повертатися до звичайного життя у таких умовах складно. Але українські фрилансери та підприємці — це основа нашої економіки зараз. Саме тому за можливості продовжуйте працювати, вести бізнес і сплачувати податки.

Ми вже довели, що згуртованих українців не перемогти ніколи.ФОПи, продовжуємо єднатися і фінансово підтримувати армію, переселенців,цивільне населення із місць бойових дій і медиків! Зробити це можна на таких платформах:

Армія

●    Міністерство оборони України: офіційні реквізити.

●    «Повернись живим». Благодійний фонд, що підтримує українську армію: постачає та лагодить техніку, навчає військових та офіцерів,модернізує Збройні Сили, розказує про війну з перших вуст і бореться із пропагандою та дезінформацією.

●     «Армія SOS». Громадська ініціатива, що допомагає Армії України у високотехнологічних напрямках: системах управління та вогневого ураження "Кропива", повітряній та радіотехнічній розвідці.

●    Ukrainian Freedom Fund. Міжнародна благодійна організація,яка займається збором коштів для Збройних Сил України.

●     Крила Фенікса. Благодійний фонд, який надає допомогу в оснащенні української армії засобами індивідуального нелетального захисту,лікуванні поранених бійців, ремонті будівель військових частин, придбанні індивідуальних аптечок.

●    Фонд Діани Макарової. Ініціативна група активістів з надання допомоги армії та Національній гвардії України, пораненим і біженцям,родинам військовослужбовців.

Переселенці та цивільне населення

●    «Кожен може». Фонд, що підтримує вимушених переселенців.

●    “Восток SOS”. Організація, яка підтримує жертв конфлікту та переселенців,допомагає постраждалим від збройного конфлікту і ВПО, сприяє демократичним трансформаціям та затвердженню цінностей прав людини в Україні.

Медики:

●    Спеціальний рахунок Міністерства охорони здоров’я України

●  Медичний батальйон "Госпітальєри". Добровольча організація парамедиків.

 Навіть найменший вклад — це вже неоцінена допомога. Разом ми велика непереможна сила,і кожен із вас, наших любих ФОПів, великий герой і геройка💛💙

Слава Україні!