Fairo використовує біометрію. А як працює Face ID та Touch ID?

Додаток Fairo може розпізнавати вас за обличчям або відбитком пальця. Ми радіємо, що користування додатком стає безпечнішим для вас та захищає від зловмисників. Цікаво дізнатись, як працює технологія Touch ID та Face ID?

Як працює Touch ID

Коли ви кладете палець на кнопку, пристрій робить зображення кінчика пальця з високою роздільною здатністю. Потім програмний алгоритм досліджує зображення, перетворюючи ваш відбиток пальця в набір математичних даних. Це зображення порівнюється із збереженими зашифрованими математичними даними відбитка пальця, які були зареєстровані при налаштуванні Touch ID. Якщо вони збігаються, то пристрій розблокується.

Як працює Face ID

Ваш мобільний пристрій фотографує обличчя, вимірюючи відстань між вашими рисами обличчя. Комбінація цих відстаней формує унікальну зовнішність кожної людини. Потім кожного разу, коли ви хочете розблокувати телефон, пристрій «перевіряє» ці відстані, щоб пересвідчитись, що це справді ви

Бажаєте дізнаватись корисну та цікаву інформацію для ФОП та водночас заощаджувати час? Підписуйтесь на наші сторінки у Instagram, Facebook; Telegram.