Кількість користувачів додатку «Дія» зросла в 5 разів

За повідомленням міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, за 2021 рік «Дія» зросла більше ніж у 5 разів. Щоденний приріст нових користувачів у додатку складає близько 50 000 – 70 000. І саме завдяки цьому 2 січня 2022 року Дії вдалось перетнути позначку у 13 млн активних користувачів.

У грудні ми розповідали, що, згідно з інформацією, опублікованою на сайті Опендатабот, з початку 2021 року кількість підприємців (ФОП) в Україні зросла на 31 791 тисячу. У нашому блозі ви можете прочитати про те як коронавірус вплинув на ринок фрілансу. А оскільки багато фрілансерів зареєстровані як ФОП (чи планують реєструватися як ФОП), можна впевнено сказати що нові “карантинні” обставини значно змінили правила гри у багатьох сферах. Підприємництво не стало винятком. 

Зараз в додатку Дія доступні 15 документів та поки лише 9 послуг. Більшість користувачів користуються COVID-сертифікатами та водійськими правами. Водночас веб-порталом «Дія» користуються 12 млн українців. 72 держпослуги на сайті вже доступні для кожного.

До речі, минулого тижня, близько 70 державних сайтів, а також сайт Дії, були виведені з ладу. Україну сколихнула кібератака на урядові сайти в ніч на 14 січня. Згідно з інформацією, опублікованою службою спецзв’язку, це була найпотужніша атака за останні 4 роки. Зараз усі сайти працюють у звичайному режимі

У Fairo через Дію

Якщо ви вже зареєстровані в Дії, ви можете легко відкрити свій рахунок у Fairo без відеодзвінка з банку. Сканування або показ документів також не потрібні. Подивіться, як це легко крок за кроком:

  • Ви завантажуєте додаток і обираєте реєстрацію за допомогою сервісу Дія.
  • Дія перевіряє вашу особу за допомогою ідентифікатора обличчя або пароля.
  • Ваші документи та інформація успішно завантажені з Дії у Fairo.
  • Ви завантажуєте свій електронний підпис для підписання всіх банківських угод.
  • Ви завершили реєстрацію і можете почати своє нове життя без стресу!

Весь процес займає менше 3 хвилин, щоб заощадити час на те, що ви дійсно любите. Додаток Fairo — це спрощення та автоматизація вашої ФОП бухгалтерії, рахунків-фактур та податків із вбудованим банкінгом.