9 корисних сайтів та додатків для фріланс копірайтерів

Ми вже писали і про 7 ресурсів для натхнення для креативних професій, і про сайти для пошуку роботи для фрілансерів. А ось інструменти і ресурси, якими користуються фріланс райтери, копірайтери, і перекладачі. Можливо, тут ви знайдете щось добре знайоме, або навпаки — щось незвичне і цікаве. Онлайн робота має надихати та звільняти більше часу для важливого. Вперед!

Grammarly

Всі використовують Grammarly, і це більше не секрет. Додаток, родом з України, який навчив англійській граматиці весь світ. Секретна зброя усіх копірайтерів, авторів статей, перекладачів, SMM спеціалістів, та й навіть HR-ів. Кому знайомо?

Ginger

Для тих, хто не так любить Grammarly, є його аналог, трошки з іншим алгоритмом і трошки іншим інтерфейсом. Діло звички. А що вам зручніше?

Hemingway

Прямо на сайті ви не лише зможете виправити помилки в своєму тексті, а й підправити синтаксис, і зменшити кількість води, яку ми так часто підливаємо. Гемінгвей (майже Еренст) слідкує за якістю будь-якої вашої писанини!

Google Scholar

Тепер до ресурсів, які використовуються конкретно для написання. Давайте звернемось до наймасивнішої бібліотеки. І звісно вона від кого? Від Google. Мільйони статей і навіть книжок. Просто вказуйте ключові слова, автора, чи навіть рік, що вас цікавить. Перевірені джерела. Це вам не Вікіпедія (при написанні академічних робіт, звісно).  


JSTOR

Ще одна масивна база академічних статей. Тут усе складніше, ніж просто в Google Scholar, але тут і інша специфіка. Сайт для тих, хто копає глибше.

Thesaurus.com

Базовий словник для синонімів, антонімів, пояснення значення слів. Все просто.

Evernote / Google Keep

2 додатка (вони ж і веб-сервіси) для нотаток. Усі чернетки текстів чи навіть щоденники. Завжди зручно, завжди під рукою, в телефоні чи з комп'ютера, і безкоштовно.

Unplash

Ледь не забули. Багатьом з нас для статей необхідні картинки, вірно? Бажано HQ. Бажано фотографії. Unplash — якраз те що треба. Безкоштовні високоякісні фотографії для вашого контенту. Просто вкажіть ключове слово. Краще не знайти!

Reverse Dictionary

Ви колись стикались з такою проблемою: не можете згадати слово. Крутиться на язиці, можете описати іншими словами, але ніяк не згадаєте оте єдине? Цей сайте спеціально для вас. Скажіть, що ви маєте на увазі і Reverse Dictionary підбере вам саме той варіант. Те, що ми так довго шукали!

Fairo, щоб писати більше

Так багато роботи і так мало часу. До речі, ви встигаєте платити податки? Є час подати декларацію? Ой, чи дедлайн вже пройшов? Як не отримати штраф? А коли ж працювати?  Без паніки. З додатком Fairo ви можете встигнути зробити усе прямо з свого смартфону:  і слідкувати за своїми фінансами, і подавати звіти, і платити податки. Простіше не буває!