7 свіжих ресурсів для натхнення для креативних професій

Ми створили цю підбірку, бо віримо, що для ефективної роботи у будь-якій сфері важливо знаходити цінності. Ми обрали сайти, які надихають нас  відкривати щось нове чи забуте старе, бачити красу у простих речах і змінювати світ на краще.

Музеї Онлайн

Почнімо з найпростішого. Музеї. Пандемія нас змусила сидіти вдома і припинити ходити в музеї. Зараз багато з них вже відкриті, але не усі. Але можливо вас зацікавлять віртуальні екскурсії непопсовими музеями? Вам сюди.

Ukraїner

Хто ще не чув про Ukraїner? Проєкт, який змусив нас переосмислити цінність пам'яток та чудес природи, які знаходяться в кожному місті нашої країни. Шукаєте щось новеньке? В цієї команди завжди гарні ідеї.

Читомо

Досить про подорожі і візуальне мистецтво. Давайте про літературу. Що читати, слухати, чи де вчитися?  

Art Station

А тепер до іноземних ресурсів. Тут безліч статей, інтервью, уроків, та навіть вакансій. По всім видам мистецтва.

Olga’s Gallery

Знову підбірка музеїв. Але тут вже з усього світу.

WePresent

Все просто — історії про креативність. Але якщо почитати — не все так просто.

It's Nice That

Платформа, яка об’єднує різноманітні теми та пропонує ретельно відібраний та цінний контент. Творці сайту  вірять у важливість натхнення  та розповідають яким різним та неймовірним є світ та люди які творять у ньому.

Заощаджуйте час користуючись Fairo та підписуйтесь на нашу сторінку у Instagram,  щоб отримувати регулярну порцію натхнення для своєї роботи та відпочинку. Слідкуйте за нами також у:

Facebook; Telegram.